İkbal gürpınar secret age cilt kremi

Posted by & filed under .

İkbal gürpınar secret age cilt kremi

İkbal gürpınar secret age cilt kremi

İkbal gürpınar secret age cilt kremi

İkbal gürpınarın tanıtımını yaptığı secret age kullanıcı yorumlarını sayfasını hazırlıyoruz. Peki nedir secret age Yaşlandırmayı geciktirici krem özellikleri Hemen açıklamaya çalışalım.

ilt tarafından kolayca emilen akıcı ve ipeksi likit,cilt yaşlanmasının büyük ölçüde yıpranmasına engel olan ,ayni zamanda kırışıkları önleyen uygulandığı anda cilde saniyeler içinde canlılık sağlayan özellikler taşır.
İkbal gürpınar secret age cilt kremi Özellikleri
İçeriğinde uzun yıllar tecrübe ve bilgi birikiminin sonunda %100 bitkisel karışımlardan elde edilen yağların etken madde olarak imal edildiği bir kremdir.

Tamamen bitkisel karışımlardan özel formüller ile vitamince zengin karışımların katkısıyla üretilmiştir.

Tamamen bitkisel karışımlardan özel formüller ile vitamince zengin karışımların katkısıyla üretilmiştir. Ayrıca bileşiğindeki şeftali çekirdeği yağı,kayısı çekirdeği yağı , Buğday yağı ile kantoron yağı karışımı ile pürüzsüz bir cilt oluşumu sağlanır.

Çok küçük boyutta emülsiyonlar oluşturarak, Secret age Ati aging krem içerisindeki aktif maddelerin ve yağların erken okside olmalarını engeller ve doğru yerde uzun süreli etki göstermelerini sağlar.

İkbal gürpınar secret age cilt kremi kullanımı :

Gece yatmadan önce temizlenmiş bir cilde hafif parmak ucu ile dairesel biçimde kırışıkların bulunduğu bölgeye küçük bir nohut tanesinin yarısı kadar 2 günde bir sürülür.

Son aramalar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>